صادرات به زبان آدمیزاد

توسط

اهمیت صادرات و نقش آن دراقتصاد کشورهای در حال توسعه، بر کسی پوشیده نیست. یکی از پایه های رشد اقتصادی کشورهای در حال توسعه، توجه به توسعه صادرات بوده است. درباره اهمیت صادرات می توان از جهات مختلف موضوع را مورد بررسی قرار داد که خارج از بحث ما می باشد. فقط می توان گفت هیچ کشوری در دنیا نمی تواند خود را از صدور کالا بی نیاز بداند، زیرا دوران اقتصاد بسته سپری شده است و الزامی است که کشورها  با آن روبرو هستند. ایران نیز از این امر مستثنی نیست و این الزام در سال های اخیر سرعت بیشتری گرفته است اما مانعی به نام تحریم ها این امر را با مشکلاتی روبرو کرده است که هر چند سخت اما قابل حل هستند.

از ورود من، به دنیای صادرات سه سال می گذرد. این ماجراجویی با سنگ آغاز شد و از کشور چین سردرآوردم و بعد به خرما رسیدم و به ملاقات هند رفتم.  بعد سری به اروپا زدم و از زعفران ایران گفتم و سپس راهی دیار کانادا شدیم  و از پسته و خشکبار ایران گفتم. دیری نپائید که سراغ میوه جات بویژه سیب آمدم  و سر از کشورهای عربی و هند درآوردم. این سفر پرماجراجوی من، به عنوان یک تازه کار حوزه صادرات، که البته هنوز هم هستم، همراه با تجربیات، شکست ها و خاطرات شیرینی بود که باعث شکل گیری دلارچی شد.

سوالی که همواره از خودم می پرسیدم این بود که آیا نیازی به دور دنیا چرخیدن به عنوان یک تازه کار حوزه صادرات بود که من این همه راه را رفتم؟ و چیزی که این روزها می بینم و می شنوم برخی با ارائه اطلاعات ناقص،  افراد را به چاهی می اندازند که قطعا تهش شکست است؛ و سوالی که از خودم می پرسم این است که آیا این افراد می توانند خود را از چاه بیرون بکشند مثل من؟ چون من هم به مسیری نادرستی دعوت شدم که سه سال طول کشید تا بفهم چطوری باید اقدام کنم. منی که برای خودم کلی ادعا داشتم وای به حال شماها!!!

درآمد دلاری، رویایی که واقعیت دارد

هدف من از ورود به دنیای صادرات کسب درآمد دلاری و اینکه افراد خارجی چه طوری پول در می آورند، بود. از هدف شما نمی دانم ولی این را می دانم که اگر به دنبال درآمد دلاری هستید به جای خوبی آمده اید و دلارچی می تواند رویای شما را عملی کند به شرطی که حرف گوش کن باشید و جوگیر نباشید و با ادعاهای عجیب غریب پا در این راه نگذاشته باشید. از لحظه ای که شروع می کنید حداقل شش ماه زمان می برد که شما اولین درآمد دلاری خود را کسب کنید…

دلارچی شکل گرفت تا شما بتوانید از قانون ۸۰/۲۰ تجربه من حداکثر استفاده را ببرید و با سرعت بیشتری درآمد دلاری خود را کسب کنید. اگر با این قانون آشنا نیستید حتما آن را مطالعه کنید و سپس ادامه دهید. من با کشورهای زیادی تعامل داشتم وقتی بررسی کردم بیشترین سود من از چند کشور حاصل می شد. چند کشوری که بیخ گوش خودمان هستند: عمان، قطر، کویت، افغانستان و عراق.

اگر به صحبت های افراد تریبون به دست این روزهای صادرات گوش کنید، اصلا این کشورها را جزو کشور هدف صادراتی نمی دانند و ادعاهای عجیب می کنند که وقت بحث آن ها نیست. اگر می خواهید سریع به درآمد دلاری دست یابید، برای یک سال تمام روی این ۵ کشور تمرکز کنید و خواهید دید که چه راحت می توانید درآمد حداقل ۵۰ -۶۰ هزار دلاری برای خود رقم بزنید. بعد برید سراغ کشورهای دیگر.

تجربه به من ثابت کرده است که اگر نتوانید به یکی از این ۵ کشور صادرات محصول خود را انجام بدهید، وای به حالتون!! چون قراره پوستتون کنده بشه تو کشورهای دیگه!! دوستان با تجربه می دانند من چه می گویم.

و در نهایت؛ صادرات به زبان آدمیزاد

سال ۱۴۰۰ تازه شروع شده، اگه هدفت اینه که درآمد دلاری از طریق صادرات کسب کنی با دلارچی همراه شو تمام فوت و فن ها رو برات می گم و صادرات را به زبان آدمیزاد را به شما یاد میدهم .اگه صبور باشی بهت نشون می دم که چطوری یک صادراتچی بشی.

رویکرد دلارچی تمرکز روی فرصت های صادراتی به ۵ کشور اصلی هستند که در اطراف ایران می باشند و شما می توانید به راحتی به آن ها صادرات کنید. در واقع صادرات به این کشورها، لازمه ورود به دنیای صادرات است. هدف دلارچی آماده سازی شما برای ورود به دنیای واقعی و پرچالش صادرات است. شما با یک تجربه موفق در صادرات، اعتماد به نفس صادرات به کشورهای دورتر را پیدا خواهید کرد و به راحتی آن را انجام خواهید داد و در نهایت این باعث افزایش درآمد دلاری شما می گردد.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.