چطوری از تریدمپ استفاده کنیم؟

توسط

آشنایی من با تریدمپ به حدود سه سال پیش برمیگرده، به طرز عجیبی در شروع صادراتم، اصلا سمتش نمیرفتم. تا اینکه بعد تقریبا بعد شش ماه این مقاومت شکست و سراغش رفتم و دیدم خودم رو از چه اطلاعاتی محروم کردم! این روزها که با دوستان زیادی صحبت می کنم اغلبشون اصلن سراغ این پلتفرم نرفته و آشناییت در حد اسم دارند، امیدوارم که شما دوستان عزیزم، پلتفرم Trademap رو جدی بگیرید و حتمن از آن استفاده کنید.

تریدمپ چی هست؟

ترید مپ یک پلتفرم جهانی است که اطلاعات تمام واردکننده ها و صادرکننده ها رو تا سال ۲۰۱۹ تقریبا داره. خبر های جدیدی در راه است که تو آبدیت جدیدش که تو چندماه دیگس خبری از اطلاعات رایگان نیست 🤦‍♂️ امیدوارم که شایعه باشه🙄

چرا برای ما مهمه؟ دسترسی به شماره موبایل و لیست شرکت ها.

همانطور که در مطالب قبلی گفتم، شما می توانید با شناسایی فرمت موبایل هر کشور، شماره موبایل رو شناسایی کنید. در تریدمپ این کار به راحتی صورت می گیرد. حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد پروفایل شرکت ها شماره موبایل دارند. و موضوع بعدی اینکه شما با استخراج لیست شرکت ها، به راحتی می توانید آنها در گوگل سرچ کنید و اطلاعات کاملی گردآوری نمایید.

اولین منبعی که من برای استخراج اطلاعات رجوع می کنم، این پلتفرم هست و اطلاعات بسیار خوبی دارد. حتمن اونو جدی بگیرید. برای یادگیریش، تو گوگل می تونید سرچ کنید، اطلاعات گوناگون از جمله ویدئوهای آموزشی پیدا خواهید کرد.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.